Středisko Chomutov
Divize inženýrské činnosti
Středisko malé mechanizace
Středisko geodézie a metrologie
Divize Ústí nad Labem areál Ledvice
Svářečská škola
Divize Ústí nad Labem
Protlaky-VHS Technology
Divize obalovaných směsí
Obalovna
Akreditovaná zkušební laboratoř
Divize dopravně mechanizační
Divize Plzeň - Plzeňské komunikace
Středisko Karlovy Vary
Středisko Liberec
Středisko Praha

Vyberte na mapě pobočku

Chomutov

430 00, Čelakovského 952/4

Středisko Chomutov

Telefon: +420 770 171 003

Vedoucí: Jaroslav Robe

Telefon: +420 770 171 003

E-mail: robe@vhs.cz

 
 

Teplice

415 01, Křižíkova 2393

Divize inženýrské činnosti

Vedoucí: Ing. František Moroz

Telefon: +420 602 410 156

E-mail: moroz@vhs.cz

 

Středisko malé mechanizace

Vedoucí: Michal Řádek

Telefon: +420 606 754 829

E-mail: radek@vhs.cz

 

Středisko geodézie a metrologie

Telefon: +420 475 225 368

Vedoucí: Luboš Barták

Telefon: +420 737 213 664

E-mail: bartak@vhs.cz

 
 

Ledvice

417 72

Divize Ústí nad Labem areál Ledvice

Telefon: +420 417 821 169

Vedoucí: Ing. Mojmír Volf

Telefon: +420 606 708 820

E-mail: m.volf@vhs.cz

 

Svářečská škola

Telefon: +420 417 821 169

Vedoucí: Martin Znojemský

Telefon: +420 724 034 012

E-mail: znojemsky@vhs.cz

 
 

Chabařovice

403 17

Divize Ústí nad Labem

Telefon: +420 475 225 320

Vedoucí: Ing. Mojmír Volf

Telefon: +420 606 708 820

E-mail: m.volf@vhs.cz

 

Protlaky-VHS Technology

Vedoucí: Ing. Dalimil Kotas

Telefon: http://vhstechnology

E-mail: info@vhstechnology.cz

 

Divize obalovaných směsí

Telefon: +420 475 225 376

Vedoucí: Milan Vacek

Telefon: +420 602 464 296

E-mail: vacek.m@vhs.cz

 

Obalovna

Vedoucí: Vladimír Klíma

Telefon: +420 602 351 230

E-mail: klima@vhs.cz

 

Akreditovaná zkušební laboratoř

Telefon: +420 475 225 392

Vedoucí: Ladislav Vomastek

Telefon: +420 602 523 377

E-mail: lvomastek@vhs.cz

 

Divize dopravně mechanizační

Vedoucí: Ing. Lukáš Hloušek

Telefon: +420 606 702 207

E-mail: hlousek@vhs.cz

 
 

Plzeň

301 33, Presslova 13

Divize Plzeň - Plzeňské komunikace

Telefon: +420 377 327 267

Vedoucí: Ing. Jiří Doubrava

Telefon: +420 725 017 124

E-mail: doubrava@vhs.cz

 
 

Sokolov

356 04

Středisko Karlovy Vary

Telefon: +420 352 356 180

Vedoucí: Tomáš Adamec

Telefon: +420 602 767 423

E-mail: adamec@vhs.cz

 
 

Liberec

463 12

Středisko Liberec

Vedoucí: Ing. Ladislav Prchal

Telefon: +420 725 212 618

E-mail: prchal@vhs.cz

 
 

Praha

11000

Středisko Praha

Vedoucí: Jiří Ježek

Telefon: +420 702 011 387

E-mail: jezek@vhs.cz